آقای استاندار شرکت آب و فاضلاب اهواز پاسخگومشکلات شهروندان نیست!

آقاي استاندار شركت آب و فاضلاب اهواز پاسخگومشکلات شهروندان نيست!

متاسفانه وضعیت فاضلاب در کلانشهر اهواز تاسف بار است.
با توجه به اوضاع اسفبار دفع فاضلاب در شهر اهواز و بی توجهی مسوولین شرکت آب و فاضلاب اهواز در پاسخگویی و لاینحل ماندن مشکلات موجود، بر آن شدم که بعد از انعکاسمکرر مشکلات مردم در رسانه های محلی و عدم پاسخگویی از سوی مسوولین آن شرکت، نکاتی را به سمع و نظر استاندار خوزستان برسانم.
آقای استاندار با درنظر گرفتن این نکته که مردم خوزستان حضرتعالی را جزو معدود مسوولینیمی شناسد که از جنس خودشانهستید و حضرتعالی همیشه بر حل مشکلات مردم توسط مسوولین تاکید داشته اید ، باید گفت که متاسفانه مسوولین شرکت آب و فاضلاب اهواز توجه ای به مشکلات مردم نداشته و ندارند و حتی حاضر به پاسخگویی به انتقادات مندرج در رسانه ها هم نیستند.
آقای استاندار اگر شهروندی به رسانه ای مراجعه و مشکل خود را در آن رسانه منعکس نمود،آیا نباید مسوولانمربوطهخود را موظف به پاسخگویی بدانند؟ آیا این مردم محروم لیاقت پاسخگویی ندارند؟ آیا مسوولان پس از آگاهی از مشکلات شهروندان نباید خودرا ملزم به پاسخگویی به آنها بدانند؟
آقای مقتدایی آیا این حقمردم اهواز نیست وقتی که رسانه ای مطلبی را در ارتباط با رفت و آمد شهروندان در نجاسات فاضلاب رها شده در خیابان به چاپ می رساند، مدیرآن ارگان از مردم عذر خواهی نموده، یا حداقل به شهروندان قول بر طرف کردن آن مشکل در آینده را بدهد؟
آقای استاندار باور کنید که برخی مدیران به جا مانده از دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد که خود را خدمتگذار مردم می دانند، بر عکس شعارشاناصلا پاسخگوی مردم نیستند.
وقتی که چنین مدیرانی مشکلات مردم را در رسانه ها مشاهده می کنند آیا باید بی تفاوت باشند که مردم در چه وضعیتی به سر می برند؟ یا اینکه پاسخگوی شهروندان از طریق رسانه ها باشند؟
آقای مقتدایی باور کنید همگان شما را به دلیل پاسخگویی و خشوعی که در برابر مردم دارید دوست دارند و تقاضای مردم و اهالی رسانه از شما این است که با مدیرانی که حاضر به پاسخگویی در برابر مشکلات مردم نیستند برخورد قاطعی نموده تا دیگر مدیران حرمت مردم را که ولی نعمتان این انقلاب هستند پاس بدارند و به پاسخگویی به مردم ملزم شده و این پاسخگویی کمی از آلام مردم را بکاهد.
حال در پایان از استاندار خوزستان تقاضا می شود که آرشیو مطالب رسانه ها در ارتباط با مشکلات مردم در موضوع فاضلاب را جویا شده و میزان پاسخگویی مسوولانامر در رسانه ها را ارزیابی نموده یا اینکه از طریق نظر سنجی از میزان رضایتمندی مردم از مسوولانامر مطلع شوید تا برای شما و همگان ثابت شود مسوولانشرکت آبفااهواز پاسخگو نبوده و نیستند.
حسن سلامت دوم

درباره نویسنده

31مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین