آیت ا… محسن حیدری : رتبه برخورداری خوزستان از ۳ به ۲۷ تنزل پیدا کرده است

آیت ا... محسن حیدری : رتبه برخورداری خوزستان از ۳ به ۲۷ تنزل پیدا کرده است

عضو مجلس خبرگان رهبری در خوزستان گفت: شهدا فرهنگ ” ما می‌توانیم” را به ما آموختند هرکجا که این فرهنگ به کار گرفته شد پیشرفت کردیم و هر جایی که آن را کنار گذاشتیم با مشکلات بزرگ روبرو شدیم.
آیت ا… محسن حیدری در همایش گرامیداشت شهید سید محمدعلی جهان آرا اظهار کرد: هرچه عزت، کرامت، پیشرفت و معنویت داریم به برکت شهداست و تکریم این بزرگمردان با تکریم آرمان‌های آنها است.
وی با بیان اینکه شهدا دیگر تنها یک فرد نیستند بلکه یک مکتب هستند، عنوان کرد: اگر تحولات جهانی را بعد از به پایان رسیدن جنگ تحمیلی بنگریم سرانگشت شهدای ما را در پشتوانه فکری همه تحولات مثبت جهان در زمینه استقلال خواهی، عدالت طلبی و مبارزه با ظلم و ستم می‌بینیم.
عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: شهدا فرهنگ ما میتوانیم را به ما آموختند، که امام راحل(ره) آن را مطرح کردند و مقام معظم رهبری علَم آن را به دوش گرفتند و هرچه از خیر و برکت پیش آمده به برکت همین فرهنگ است. نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: فرهنگ ما میتوانیم فقط در صنایع نظامی و دفاعی نبود بلکه در تمام عرصه های صنعتی و تکنولوژی دنبال شد و یکی از این صنایع که با توجه به تحریم ها توانست به خودکفایی برسد همین صنعت نفت و گاز کشور بود؛ هرکجا که فرهنگ ما میتوانیم به کار گرفته شد پیشرفت کردیم و هر جایی که آن را کنار گذاشتیم با مشکلات بزرگ روبرو شدیم؛ مشکلات اقتصادی ما با وجود تحریم های آمریکا سخت تر شده است اما عمده مشکل اقتصاد ما کنار رفتن فرهنگ ما می‌توانیم بین مسئولان مربوطه است.
وی با بیان اینکه آثار جنگ بر چهره خوزستان کماکان وجود دارد، عنوان کرد: رتبه برخورداری استان خوزستان بعد از جنگ از ۳ به ۲۷ تنزل پیداکرده است و دولت های سرکار آمده به اندازه کافی برای بهبود وضعیت استان کار نکرده اند.

درباره نویسنده

7195مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین