برگزاری مناقصه تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز/ اجرای پروژه فاضلاب اهواز تسریع یابد

وزیر نیرو با اشاره به راه‌اندازی تصفیه‌خانه فاضلاب شرق اهواز گفت: قرار است مناقصه تصفیه‌خانه فاضلاب غرب اهواز برگزار شود و باید این کار به سرعت اجرایی شود.

به گزارش روزنامه نسیم خوزستان، علی اکبر محرابیان در نشست بررسی آخرین اقدامات پروژه‌های اجرایی شرکت آب و فاضلاب خوزستان که امروز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: براساس تصمیم‌گیری‌های انجام‌شده قرار بود، قرارگاه خاتم زمان اجرای پروژه فاضلاب اهواز را از ۳۶ ماه به ۲۴ ماه کاهش دهد اما آنچه تاکنون ارائه شده، براساس زمانبندی ۳۶ ماهه در حال اجرا است.

وی افزود: باید این کار اصلاح شود و آن بخشی از پروژه فاضلاب اهواز که در اختیار قرارگاه خاتم است براساس برنامه زمان‌بندی ۲۴ ماهه اجرایی شود.

محرابیان عنوان کرد: برای حل مشکل آبگرفتگی در نقاط مشخص شده، تعدادی پمپ اضافه شد و پمپ‌های موجود اصلاح و اورهال شده‌اند. همچنین به ما گفته شده نقاط ریزشی که در سیل و آبگرفتگی دچار مشکل می‌شوند اصلاح شده‌اند اما باید دقت نظر داشته باشیم که در بارش‌های پیش رو مشکل آبگرفتگی در اهواز نداشته باشیم.

طرح‌های فاضلاب سایر شهرهای خوزستان باید فعال شوند

وی در خصوص طرح‌های فاضلاب سایر شهرهای خوزستان ادامه داد: طرح‌های فاضلاب سایر شهرهای خوزستان باید فعال شوند. خوشبختانه طرح فاضلاب شهر اهواز به خوبی فعال شده است اما سایر شهرهای خوزستان به ویژه شهرهای جنوبی استان مثل خرمشهر، آبادان، بندر امام و… که مشکل جذب آب وجود دارد، باید طرح‌های فاضلاب این شهرها فعال شود.

وزیر نیرو گفت: باید انرژی خوب برای فعال کردن طرح‌های فاضلاب شهرهای خوزستان گذاشته شود و هرچه سریعتر شاهد فعال کردن این طرح‌ها باشیم.

محرابیان با اشاره به راه‌اندازی تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز عنوان کرد: قرار است مناقصه تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز برگزار شود و باید این کار به سرعت اجرایی شود.

انتهای پیام

درباره نویسنده

210مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین