دیوان عدالت اداری : وزارت نفت باید آزمون را آزاد و بدون شرایط ویژه برگزار کند!

دیوان عدالت اداری : وزارت نفت باید آزمون را آزاد و بدون شرایط ویژه برگزار کند!

قائم مقام وزیر نفت گفت: دیوان عدالت اداری از برخی شرایط آزمون استخدام وزارت نفت ایراداتی گرفت که پس از برطرف شدن این ایرادات، آزمون برگزار می‌شود.
مرضیه شاهدایی در جمع خبرنگاران خوزستان با بیان اینکه در روزهای آینده خبرهای خوبی از رگ سفید منتشر می‌‍شود، اظهار کرد: امروز هم مدیران ارشد شرکت نفت در منطقه حضور پیدا کردند و مراحل نهایی مهار در حال اجرا است.
وی درباره آزمون نفت، گفت: از طریق دیوان عدالت اداری ملاحظاتی روی این استخدامی‌ها شد که کارگروهی درحال بررسی این موضوعات است تا پس از اصلاح این ایرادات آزمون برگزار شود.
قائم مقام وزیر نفت بیان کرد: زمان برگزاری آزمون مشخص نیست و منتظر تأئیدیه نهایی کارگروه بررسی و اصلاح آزمون هستیم.
وی درباره در نظر گرفتن سهمیه‌ای برای بومی‌ها در استخدام وزارت نفت عنوان کرد: دیوان عدالت اداری در این باره نظرات خود را اعلام کرده و گفته که هیچ گونه استثنائی برای بومی‌ها و شاغلان نفت در این آزمون وجود نداشته باشد.
شاهدایی افزود: همه این اعتراضات دیوان عدالت اداری برای این است که وزارت نفت باید آزمون را آزاد و بدون شرایط ویژه برگزار کند.
وی بیان کرد: وزارت نفت سهمیه‌ایی برای بومی‌ها، کارکنان نفت و دانشجویان دانشگاه نفت در نظر گرفته و استثناها فقط برای جانبازان و خانواده شهدا است و درباره دیگر سهمیه‌ها پس از بررسی در کارگروه مشخص می‌شود.

درباره نویسنده

5613مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین