در رابطه با شکایت شهردار ؛ عضو شورای شهر خرمشهر با ضمانت آزاد شد

یکی از اعضای شورای شهر خرمشهر که در رابطه با شکایت شهردار این شهر و بازپرس رسیدگی کننده به پرونده اختلاف و درگیری برای وی قرار تامین صادر شده بود با ضمانت آزاد شد.
به گزارش ایرنا، دادستان خرمشهر ضمن تکذیب خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر شکایت دادستان از این عضو شورای اسلامی این شهر گفت: بازپرس دادگستری خرمشهر به پرونده شکایت شهردار خرمشهر علیه یکی از اعضای شورای شهر رسیدگی کرده است. حمید مرانی پور افزود: رسیدگی به این پرونده جنبه عمومی و خصوصی دارد و جنبه عمومی آن از سوی بازپرس رسیدگی شده و ربطی به دادستانی ندارد.
وی افزود: جنبه خصوصی این پرونده مربوط به شکایت شهردار خرمشهر بود که رضایت خود را اعلام کرد اما جنبه عمومی این پرونده از سوی بازپرس رسیدگی و برای یکی از اعضای شورای شهر خرمشهر قرار تامین صادر شد.
دادستان خرمشهر گفت: در حال حاضر این عضو شورای اسلامی خرمشهر با ضمانت آزاد شده است.
به گزارش ایرنا در پی انتشار خبر شکایت دادستان خرمشهر به عنوان مدعی العموم از عضو خاطی شورای اسلامی این شهر در فضای مجازی ، دادستان این خبر را تکذیب نمود.
در خبر منتشر شده در فضای مجازی آمده است: در پی تخریب برخی از اموال عمومی و اختلال در نظم عمومی دادستان به عنوان مدعی العموم به پرونده درگیری پیش آمده بین سه عضو شورای شهر ورود نموده و از یکی از اعضای خاطی شورای شهر به دلیل ایجاد اختلال در نظم عمومی شکایت کرده است.
برابر اخبار رسیده این عضو شورای شهر هم اکنون به قید وثیقه ۵۰۰ میلیون ریال آزاد شده است.

درباره نویسنده

5613مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین