عضو کمیسیون اقتصادی : مردم در بازار پرریسک ارز سرمایه گذاری نکنند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تجربه ماه های گذشته در خصوص نوسانات ارز گفت: مردم با فریب دلالان در بازار پرریسک ارز سرمایه گذاری نکنند تا همانند سال گذشته که عده ای دچار زیان شدند، ضرر نکنند.
سیدناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به هشدار رییس کل بانک مرکزی نسبت به ریسک زیاد بازار ارز به دلیل تغییرات سیاسی، گفت: این روزها در بازار ارز التهابات و نابسامانی هایی ایجاد شده که شاید درصدی از آن به دلالان بازگردد، چراکه دست آنها هنوز برای فعالیت در این بازار باز است.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قرار بود دست دلالان از بازار ارز کوتاه و به نوعی با آنها برخورد شود که شاهد نابسامانی های این چنینی نباشیم، افزود: درصدی از التهاب در این بازار به مسائل سیاسی باز می گردد که به دلیل شرایط منطقه، کشور و رفتارهای سخیف آمریکا ایجاد شده است.
وی با تاکید بر اینکه بحث حرکت ناو آمریکا به سمت آب های خلیج فارس در افزایش قیمت دلار بی تاثیر نبوده است، ادامه داد: بحث هایی که در شورای عالی امنیت ملی مطرح و فرصت ۶۰ روزه ای که به اروپایی ها داده شد، التهاباتی در بازار ارز ایجاد کرد.
دولت ایران همواره در برابر شیطنت های استکبار جهانی ایستادگی کرده اند و این بار نیز با هوشیاری برای خرید ارز سرمایه گذاری نمی کنند چراکه همانند سال گذشته که ضرر و زیان سنگینی متوجه برخی افراد شد امکان اینکه در شرایط کنونی افراد با خرید دلار ضرر کنند، بسیار فراوان است
موسوی لارگانی با بیان اینکه آمریکا هیچ زمانی قدرت و جرات مقابله با نیروهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ندارد، تاکید کرد: اگر قرار بود آمریکا با ایران از لحاظ نظامی درگیر شود زمانی که در سوریه و عراق جایگاهی داشت و داعشی ها در این منطقه جولان می دادند به ایران حمله می کرد، بنابراین قطعا آمریکا جرات حمله نظامی را ندارد و می داند با جواب دندان شکنی روبه رو می شود.
وی با تاکید بر اینکه تهدیدهای آمریکا در بازار ارز در بلندمدت تاثیری ندارد، افزود: ملت ایران همواره در برابر شیطنت های استکبار جهانی ایستادگی کرده اند و این بار نیز با هوشیاری برای خرید ارز سرمایه گذاری نمی کنند چراکه همانند سال گذشته که ضرر و زیان سنگینی متوجه برخی افراد شد امکان اینکه در شرایط کنونی افراد با خرید دلار ضرر کنند، بسیار فراوان است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در پایان به مردم توصیه کرد که با فریب دلالان در بازار پرریسک ارز سرمایه گذاری نکنند تا دچار ضرر و زیان نشوند.

درباره نویسنده

5613مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین