مدیر کل تعزیرات حکومتی خوزستان : حساب های شرکت همراهان خودرو ملل مسدود است

مدیر کل تعزیرات حکومتی خوزستان : حساب های شرکت  همراهان خودرو ملل مسدود است

مدیرکل تعزیرات خوزستان گفت: علاوه بر جرائم نقدی شرکت همراهان خودرو ملل، در حال حاضر تمامی حساب های این شرکت مسدود است و این آراءاز نظر تعزیرات حکومتی قطعی است.
به گزارش فارس، رضا سعیدی مدیرکل تعزیرات خوزستان در خصوص شرکت همراهان خودرو ملل، اظهار کرد: از آذرماه سال ۹۷ پرونده هایی علیه شرکت همراهان خودرو در تعزیرات حکومتی تشکیل شد که عدم تحویل خودرو بر اساس قرارداد فی مابین بیشترین شکایت مردم را شامل می شود.
وی افزود: تعزیرات حکومتی استان هم در شعبه بدوی و هم در شعبه تجدیدنظر آراء خود را صادر کرده است ولی بر اساس قانون، متهمان موضوع را در دیوان عدالت اداری طرح کردند.
مدیرکل تعزیرات خوزستان عنوان کرد: از مجموعه ۱۱ پرونده تاکنون دیوان برای ۵ پرونده رأی شعبه تعزیرات را نقض کرده است که تعزیرات مجدداً اصرار بر تائید رأی داشت و به دیوان ارسال کرد و در مورد ۶ پرونده تاکنون اظهارنظر نشده است.
وی گفت: سازمان تعزیرات حکومتی طبق ماده ۳۳ آیین نامه مجوز تعطیلی برای این شرکت به دلیل استنکاف از جزای نقدی صادر کرد که دیوان عدالت این ماده را نیز ابطال کرد.
سعیدی گفت: علاوه بر جرائم نقدی این شرکت باید خودروها را بر اساس قرارداد تحویل دهد و در حال حاضر تمامی حساب های این شرکت مسدود است و این آراء از نظر تعزیرات حکومتی قطعی است اما فعلاً منتظر نظر دیوان عدالت اداری هستیم.

درباره نویسنده

5880مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین