کارگران توان خرید پراید را هم ندارند ؛ پراید ۶ میلیونی ۶۰ میلیون شده است!

کارگران توان خريد پراید را هم ندارند ؛  پراید 6 میلیوني 60 میلیون شده است!

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس با بیان اینکه تهمت و افترا در شأن مجلس نیست، گفت: مخالفان طرح ساماندهی خودرو آیا می‌دانند دریافتی کارگران یک دهم حقوق سازندگان خودرو هم نیست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،بهرام پارسایی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری روایت حضرت علی (ع) را یادآور شد و گفت: بنا بر روایت این امام آنچه گفته می‌شود مهم است و گوینده را نباید مهم تلقی کرد. متأسفانه مخالفان طرح ساماندهی خودرو به جای توضیح دلایل مخالفت، تهمت و افتراء می‌زنند که در شأن مجلس نیست.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی خطاب به اظهارات مخالفان اصلاح طرح ساماندهی خودرو افزود: آیا می‌دانید پراید ۶ میلیون تومانی ۶۰ میلیون تومان شده و خودرویی که تمام ۸ میلیارد جمعیت جهان می‌توانند با صد میلیون و به صورت اقساطی بخرند، مردم ما باید ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کنند.
وی ادامه داد: افرادی که به دنبال حمایت از حقوق کارگران هستند، آیا می‌دانند که کارگران نمی‌توانند حتی خودروی پراید بخرند و حقوق کارگران یک دهم حقوق سازنده‌های خودرو هم نمی‌شود. سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی همچنین یادآور شد: متأسفانه به دلیل تلفات جاده‌ای سالانه ۱۶ هزار نفر کشته و به دلیل آلودگی هوا سالانه ۱۱ هزار نفر کشته می‌شوند، به همین میزان خانواده‌ها بی‌سرپرست می‌شوند، بنابراین به جای شلوغ‌بازی بهتر است مستند صحبت کنید و به جای پناه گرفتن پشت نظام از تهمت زدن بپرهیزید.

درباره نویسنده

6947مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین