چهارمین شکست پیاپی اینبار در خانه ؛ آبادان دیگر برزیل نیست!

چهارمین شکست پیاپی اینبار در خانه ؛ آبادان دیگر برزیل نیست!

صنعت نفت آبادان چهارمین شکست پیاپی خود را نیز تجربه کرد تا در رده هفتم جدول قرار بگیرد.
گل گهر سیرجان چهارمین تیم پیاپی بود که این بار صنعت نفت را در خانه شکست داد و به شگفتی سازی آن‌ها تا حدی پایان داد.
تیمی که قبل از تعطیلات از نفت مسجدسلیمان شکست خورد و بعد تعطیلات نتیجه را به پرسپولیس و ذوب‌آهن واگذار کرد تا امروز چهارمین باخت پیاپی را تجربه کرده باشد.
تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان از هفته بیستم رقابت‌های لیگ‌برتر برابر میهمانش گلگهر سیرجان شکست خورد.
این دیدار روز جمعه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان تیم گلگهر سیرجان با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در حالی به مصاف گلگهر سیرجان رفت که در سه هفته گذشته نتوانسته بود امتیازی کسب کند و برای کسب سه امتیاز این دیدار لحظه شماری می کرد. نفتی ها بازی را در نیمه اول با حملات پردامنه خود آغاز کردند ولی دفاع مستحکم و پرشمار گلگهری ها اجازه خودنمایی به مهاجمان میزبان را نداد.
گلگهر در دقیقه ۲۷ صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که سانتر مواج زنده روح را یونس شاکری با ضربه سر تماشایی وارد دروازه صنعت نفت آبادان کرد. نفتی ها در نیمه اول برای جبران گل خورده تلاش زیادی کردند ولی خط دفاعی گلگهر بدون اشتباه به کار خود ادامه داد و این نیمه با همان یک گل به سود سیرجانی ها به پایان رسید.
بازی در نیمه دوم با حملات تیم صنعت نفت آبادان آغاز شد و نفتی ها برای جبران گل خورده سراپا حمله شدند ولی دفاع منطقی و خطی گلگهر اجازه نمی داد مهاجمان صنعت نفت به دروازه این تیم نزدیک شوند.
از دقیقه ۶۵ صنعت نفت توپ و میدان را کاملا در اختیار خود قرار گرفت و گلگهر با ۱۰ بازیکن درون زمین خود دفاع می کرد و باعث شد با دفاع چند لایه کار نفتی ها برای جبران گل خورده سخت شود.
در دقیقه ۸۷ نفتی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند و عیسی آل کثیر در جهت حرکت دروازه بان موفق شد گل تساوی نفتی ها را وارد دروازه گلگهر سیرجان کند.
نفتی ها که بعد از این گل انگیزه مضاعفی برای پیروزی پیدا کرده بودند روی حرکت یونس شاکری غافلگیر شدند و در دقیقه ۹۰ این بازیکن موفق شد گل دوم گلگهر را به ثمر برساند.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در این دیدار با ترکیب ناصر سالاری، محمد اهل شاخه، سید محمد قریشی، مهدی حنفی، عقیل کعبی، محمود مطلق‌زاده(۵۴- بختیار رحمانی)، جعفر سلمانی، مسلم مجدمی(۷۳- فاخر تهامی)، طالب ریکانی(۸۱ – رضا جبیره)، میلاد جهانی و عیسی آل‌کثیر به میدان رفت.
گلگهر سیرجان نیز با ترکیب میلاد فراهانی، سید علیرضا ابراهیمی، سید عبداله حسینی، سید احمد موسوی(۷۵- رضا علیاری)، یوسف وکیا، احمدرضا زنده‌روح، مهرداد عبدی (۶۷- مهرداد بایرامی)، امین پورعلی، میلاد کمندانی(۴۷ – سجاد آشوری)، گادوین منشا و یونس شاکری به مصاف صنعت نفت آبادان رفت. حمید حاج‌ملک به کمک‌های جلیل شعرانی و حسین مرادی تیم داوری قضاوت این را بر عهده داشتند.
امین پورعلی رودینه از تیم گلگهر سیرجان در این دیدار با کارت زرد داور جریمه شد.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با این شکست ۳۰ امتیازی ماند و در رده ششم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار گرفت.

درباره نویسنده

6513مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین