عبدالامیر کمایی، شهردار خرمشهر : همه به شهر خرمشهر و مردمانش بدهکار هستند

عبدالامیر کمایی، شهردار خرمشهر : همه به شهر خرمشهر و مردمانش بدهکار هستند

شهردار خرمشهر گفت : حل و پیگیری مشکلات خرمشهر نباید منتهی به یک روز شود.

به گزارش خبرنگار روزنامه نسیم خوزستان، عبدالامیر کمایی پس از صدور حکمش از سوی استاندار خوزستان اظهار داشت : بابتاعتماد اعضای محترم شورای اسلامی شهر خرمشهر تشکر و قدردانی نموده و به مردم مقاوم، شریف، شهید پرور و ولایتمدار این شهراطمینان می دهم شبانه روز و با تمام توان برای حل مشکلات خرمشهر تلاش کنم.

شهردار خرمشهر گفت : متاسفانه شهری که نماد مقاومت در کشور است این روزها حال و روز خوبی ندارد و این مردم نجیب مستحقاین همه مشکلات نیستند.

وی ادامه داد : همه به خرمشهر و مردمانش بدهکار هستند و همه مسئولان محلی،‌ استانی و ملی باید برای حل مشکلات این شهر باشهرداری و شورای شهر نهایت همکاری را داشته باشند.

کمایی افزود : خرمشهر پس از جنگ در همه حوزه ها با مشکلات زیر ساختی مواجه شده است و نیازمند کمک های فوری استانی و ملیمی باشد.

شهردار خرمشهر خاطر نشان کرد : پس از رای اعتماد اعضای شورای شهر به این حقیر،‌ از همان ساعت رایزنی با افراد تاثیر گذار،ارگان ها،‌ نهادها و کسانی که می توانند به نحوی برای حل مشکلات این شهر قدمی بردارند را آغاز کردم.

وی ادامه داد : خرمشهر قبل از جنگ با خرمشهر امروز قابل مقایسه نیست و اجحاف هایی که در حق این شهر شده مردمان نجیب وشریف اش را که همواره در خط امام و رهبری هستند را آزرده خاطر کرده است.

کمایی با عنوان اینکه لحظه ای را برای حل مشکلات مردم هدر نخواهم داد،‌ عنوان کرد : شهر خرمشهر با مشکلات آسفالت، آب وفاضلاب،‌ بافت فرسوده، فضای سبز، خدمات رسانی و عدم مشارکت بخش خصوصی مواجه است که با اولویت بندی که در دستور کارقرار داریم قطعا فضای فعلی را در مدت کوتاهی تغییر خواهم داد.

شهردار خرمشهر افزود : با تلاش شبانه روزی همکارانم در مجموعه شهرداری و هماهنگی مستمر با اعضای محترم شورای شهر،امیدوارم نوروز امسال،‌ با سال های قبل متفاوت تر خواهد بود.

وی در خصوص حمایت و دعوت از بخش خصوصی برای همکاری با شهرداری خرمشهر گفت : برای سرمایه گذاران و کسانی که خواهانکمک برای رفع مشکلات این شهر هستند به معنای واقعی فرش قرمز پهن خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت مطرح شدن نام خرمشهر فقط بهیک روز منتهی شود.

کمایی در پایان اظهار داشت : از نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان، امام جمعه معزز و انقلابی خرمشهر، علمای بزرگوارشهر، نماینده خرمشهر در مجلس شورای اسلامی، همه بزرگان و مخصوصا اهالی رسانه تقاضا دارم در حل مشکلات شهر به بنده بهعنوان خادم و خدمتگذار مردم خرمشهر کمک کنند تا بتوانیم در اسرع وقت مشکلات این شهر را به حداقل برسانیم و در پایان به مردمعزیز و شریف خرمشهر قول می دهم خرمشهر به زودی در ریل توسعه قرار خواهد گرفت.

درباره نویسنده

7296مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین