زور وزرا به اپراتورها، خودروسازان و دلالان ارز نمی رسد ؛ دولت تعطیل است

زور وزرا به اپراتورها، خودروسازان و دلالان ارز نمي رسد ؛ دولت تعطیل است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: آذری جهرمی می گوید زورم به اپراتور ها نمی رسد، وزیر راه و شهرسازی می گوید مسکن نخرید تا ارزان شود، سرپرست وزارت صمت می گوید قیمت خودرو حباب است، رئیس بانک مرکزی در مورد دلار دیگر نظر نمی دهد، وضعیت اقتصاد، معیشت و کرونا هم که مشخص است، لطفا سر در ورودی پاستور بنویسید دولت تعطیل است. یزدی خواه اظهار داشت: به احترام معلمان سرزمینم تمام قد می ایستم، به زحمتان آنها افتخار می کنم و دعا گوی ایشان برای انجام رسالت مقدسشان هستم، معلمان عزیزی که این روزها دو برابر ایام قبل کار می کنند، هم باید در حوزه فضای مجازی تدریس کنند و هم با حضور در مدرسه از نزدیک تدریس به دانش آموزان علاقه مند را دنبال کنند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجدانه در راه استیفای حقوق معلمان تلاش می‌کنم، ایشان که به طرزی معجزه وار و سخت امور معیشتی خود را سامان می دهند و البته ۱۰۰ ها هزار فرهنگی بازنشسته این راه را سخت تر طی می کنند و دریغ از تلاش دولت هایی که وظیفه ذاتی شان تمشیت امور ایشان است.
این نماینده مجلس عنوان کرد: آماده سازی منابع انسانی و پیگیری اختصاص اعتبارات لازم برای اجرای سند تحول بنیادین مورد مطالبه جدی ما است، در ۱۳۱ راه کار ارائه شده سند تحول توجه ویژه به معیشت و منزلت معلمان، استقرار نظام معلمی، تقویت کارکرد دانشگاه فرهنگیان، توجه به دوره های دانش افزایی و متناسب سازی محتوای کتب با ساعات درس هفتگی از دیگر موارد مطروحه این سند است. یزدی خواه با اشاره به مسائل جاری کشور در ادامه نطق گفت: شاهد حضور وزرا، استانداران و مدیران برای انجام وظایف ذاتی خود هستیم حتی روسای قوای مقننه و قضاییه نیز به سفرهای استانی برای نظارت می روند اما نمی دانیم رئیس دولت چرا قصرنشینی خود را ترک نمی کند، به خود تحرک نمی دهد در حالی که مسئول اول اجرایی کشور است احتمالا دارای ژن برتر است. وی ادامه داد: ایشان دو بار در مجلس شورای اسلامی به کلام ا… مجید سوگند یاد کرده است که از قانون اساسی دفاع می کند، اجرایی شدن تمامی بندهای آن را دفاع می کند. لذا از ایشان در خصوص مواد زیر در خواست ارائه عملکرد دارم. بند ۹ از اصل ۴۳ قانون اساسی تاکید بر افزایش تولید دامی و صنعتی دارد که نیاز های عمومی کشور را تامین کرده و کشور را به مرحله خودکفایی رسانده و از وابستگی برهاند، شیوه تعیین تضمینی خرید محصولات کشاورزی در شورای اقتصادی و دیر اعلام کردن قیمت های تضمینی و خرید گندم پایین تر از نرخ واردات، به چه معنا است، آیا جز این است که ضربه اساسی به خودکفایی گندم وارد کرده و رانتی ویژه برای افراد مفسد ایجاد کرده و می کند.
نماینده مرم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: دولت دست از رفتارهای پوپولیستی خود بردارد، در برنامه ششم قرار بود، حقوق بازنشستگان با شاغلین متناسب سازی شود، این امر را به دقیقه ۹۰ موکول کرده است، رئیس دولت خبر بهره مندی ۳۰ میلیون نفر از برق رایگان خبری می کند اما چگونه می شود خانواده ای از این برق رایگان استفاده کند در حالی که یک خانواده با یخچال، تلویزیون و سه عدد لامپ مصرفی بیش از ۸۰ کیلو وات ساعت دارد در نگاه خوش بینانه این تنها شامل ۷ میلیون نفر می شود که بخشی از آن شامل خانه های خالی می شود.
این نماینده مجلس گفت: دلمان به بورس خوش باشد که با گشایش اقتصادی وعده داده شده منهدم شد، به قیمت ارز و طلا که افسوس می خوریم، به قیمت نجومی خودرو که نگاه می کنیم آه از نهادمان بر می آید و داغ یک واحد آپارتمان ۶۰ متری را برای زودج های جوان بر دلمان مانده است. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: آذری جهرمی می گوید زورم به اپراتور ها نمی رسد، وزیر راه و شهرسازی می گوید مسکن نخرید تا ارزان شود، سرپرست وزارت صمت می گوید قیمت خودرو حباب است، رئیس بانک مرکزی در مورد دلار دیگر نظر نمی دهد، وضعیت اقتصاد، معیشت و کرونا هم که مشخص است، لطفا سر در ورودی پاستور بنویسید دولت تعطیل است.

درباره نویسنده

7125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین