اقدامات نادرست ستاد ملی کرونا ادامه دارد ؛ محدودیت‌های جدید شیوع کرونا را کاهش نمی دهد

اقدامات نادرست ستاد ملی کرونا ادامه دارد ؛ محدودیت‌های جديد  شیوع کرونا را كاهش نمي دهد

نماینده مردم ارومیه در مجلس با انتقاد از اعمال محدودیت‌های مقطعی، تصریح کرد: وضع چنین محدودیت‌هایی فقط به آمار کرونا می‌افزاید.وحید جلال زاده با اشاره به محدودیت‌های اعمال شده برای شهرهای بزرگ و مناطق قرمز کرونایی، اظهار کرد: متأسفانه امواج جدید کرونا در کشور به واسطه سیاست‌های مقطعی و نادرست ستاد ملی کرونا در کشور تشدید می‌شوند، اگر این سختگیری‌‎ها مقطعی نباشد، وضع شیوع کرونا در کشور به این صورت نخواهد بود.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعمال محدودیت‌های مقطعی قطعا به آمار کرونا می‌افزاید، خواستار برنامه‌ریزی حداقل یک ساله، ستاد ملی کرونا برای جلوگیری از شیوع ویروس شد.وی با اشاره به اعمال محدودیت برای فعالیت برخی از صنوف پس از ساعت ۱۸ در طول هفته، گفت: اعمال چنین محدودیت‌هایی کمکی به جلوگیری از شیوع کرونا نخواهد کرد.
جلال زاده با بیان اینکه روزمرگی در مواجهه مردم با کرونا یکی از علل گسترده شدن شیوع ویروس است، گفت: رعایت‌های موج اول در میان مردم کمتر شده است و این رعایت نکردن‌ها به ویژه در اصناف و شاغلان به دلیل فعال بودن اشتغال روزانه خود بیشتر دیده می‎شود. وی یادآور شد: از سوی دیگر اگر به فکر محدودیت‌‌های سختگیرانه هستیم، باید برای اصنافی که از این محدودیت‌ها دچار خسارت می‌شوند نیز تسهیلاتی در نظر گرفت که ستاد ملی کرونا برای برخی از این مشاغل وعده اعطای تسهیلات داده است.
نماینده مردم ارومیه در مجلس اضافه کرد: با وجود وعده دولت برای اعطای تسهیلاتی اما بسیاری از مشاغل مثل کارگران معدنی یا کارگران فصلی که جایی نام آن‌ها ثبت نشده از اخذ چنین تسهیلاتی محروم مانده‌اند که البته دربرگیری همه اصناف برای پرداخت تسهیلات نیز کار دشواری است.

درباره نویسنده

7249مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین