معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند : نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با استقبال رو برو شده است‌

معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند : نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با استقبال رو برو شده است‌

دکتر علی خانی، معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: نمایشگاه منطقه آزاد اروند با استقبال خوب غرفه‌داران مواجه شده و ۱۶۰ غرفه از شهرها و استان‌های مختلف کشور در این نمایشگاه مستقر هستند.

علی خانی با اشاره به برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد اروند هر ساله نمایشگاه‌هایی را برنامه‌ریزی و طبق برنامه‌ای که وجود دارد، این نمایشگاه‌ها برگزار می‌کند.

عضو هیات‌مدیره سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به اینکه در سال گذشته نمایشگاه سوغات، هدایا و صنایع‌دستی بنا به دلایلی در سازمان برگزار نشد، افزود: در سال جاری این نمایشگاه با استقبال خوب غرفه‌داران مواجه شده به‌گونه‌ای که ۱۶۰ غرفه از شهرها و استان‌های مختلف کشور در این نمایشگاه مستقر هستند.

معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به بازدید از کیفیت نمایشگاه، گفت: در این راستا نیز مشکلاتی که از جانب غرفه‌داران مطرح می‌شوند، پیگیری و رفع خواهند شد.

وی در خصوص سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه نمایشگاه منطقه آزاد اروند از ابتدای تأسیس تاکنون متولی نداشته و تابلوهای آن به سرقت رفته، توضیح داد: تلاش ما بر این است که نمایشگاه‌های این سازمان مدیریت جامعی داشته باشند و مشکلاتی را که مثل برق و زیرساخت‌ها دارند باید رفع شوند اما رفع شدن این مشکلات زمان‌بر و هزینه‌بر است.

معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند افزود: سال گذشته فراخوان سرمایه‌گذاری در خصوص واگذاری نمایشگاه برگزار شده و یک نفر هم برنده این فراخوان بود اما به دلایل مختلف و مشکلاتی که سرمایه‌گذار داشت، این واگذاری انجام نشد.

دکتر خانی از واگذاری سالن شماره یک سالن این نمایشگاه خبر داد و بیان کرد: اگر مشکلات حقوقی و قانونی این سالن رفع شود تا چند ماه آینده این سالن به بخش خصوصی واگذار خواهد شد و اعتبار و مدیریت این سالن به عهده شخص سرمایه‌گذار خواهد بود.

عضو هیات‌مدیره سازمان منطقه آزاد اروند درباره اینکه سرمایه‌گذاران باید از چه طریقی از بسته‌های سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند مطلع شوند، عنوان کرد: سرمایه‌گذاران از طریق فراخوان یا سایت رسمی سازمان می‌توانند از بحث‌های سرمایه‌گذاری مطلع شوند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

498مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین