احمدنژاد در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور: مردمی بودن فقط به شعار نیست /باید برای رفع مشکلات مردم تدبیر کرد

احمدنژاد در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور: مردمی بودن فقط به شعار نیست /باید برای رفع مشکلات مردم تدبیر کرد

نماینده مردم خرمشهر در مجلس گفت: مردمی بودن فقط به شعار نیست و باید در عمل حفظ شود، می طلبد رئیس جمهور برای رفع مشکلات مردم تدبیر کند.

به گزارش روزنامه نسیم خوزستان، سید رفته احمد نژاد نماینده خرمشهر در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس جمهور با بیان اینکه آیا مردمی بودن فقط به شعار است و یا باید در عمل مردمی بودن حفظ شود، گفت: اینکه فقط بین مردم باشیم و نتوانیم کاری برای آن ها کنیم درست و خوشایند نیست؛ سفره مردم متاسفانه روز به روز کوچکتر می شود و تورم و گرانی آن ها را مستاصل کرده است.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم در تمامی زمینه ها پای نظام بوده و هستند، می طلبد تدبیری برای گرانی ها و تورم افسارگسیخته کنید که امید مردم به ناامیدی تبدیل نشود.

وی ادامه داد: استان خوزستان تمامی توان خود را برای حمایت از دولت مردمی گذاشت، اما متاسفانه روز به روز شاهد بی توجهی بیشتر می شود، از یک سو گرانی و امرار معاش مردم بسیار سخت شده و از سویی ریزگردها به عنوان مهمان ناخوانده ریه های مردم را نابود کرده، آیا وقت آن نرسیده است که فکر اساسی برای حل این معضل شود؛ خوزستانی که اکثر ثروت های کشور مانند نفت، گاز، بنادر، گمرکات و مرزها را دارد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

498مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین