رئیس جهادکشاورزی استان: عملیات بزرگ وزارت جهاد کشاورزی در اقتصاد کشور/مشکلی در تامین آرد و گندم خوزستان وجود ندارد

رئیس جهادکشاورزی استان: عملیات بزرگ وزارت جهاد کشاورزی در اقتصاد کشور/مشکلی در تامین آرد و گندم خوزستان وجود ندارد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به بحث آزادسازی یارانه‌ها و هدفمندکردن آن‌ها گفت: اکنون شرایط به شکلی است که با تصمیم دولت و وزارت جهاد کشاورزی یک عملیات بزرگ در اقتصاد کشور انجام شده است که نیاز به مراقبت ویژه دارد.

به گزارش روزنامه نسیم خوزستان، خدارحم امیری زاده  امروز در نشست ستاد تنظیم بازار خوزستان اظهار داشت: آرزوی همه دولت‌ها این بوده که روزی یارانه‌ها هدفمند شود و اکنون شاهد این مساله هستیم که یارانه برخی از اقلام در حال هدفمند شدن است.

وی افزود: اکنون شرایط به شکلی است که با تصمیم دولت و وزارت جهاد کشاورزی یک عملیات بزرگ در اقتصاد کشور انجام شده است که نیاز به مراقبت ویژه دارد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: تحولات جهانی همه کشورها را درگیر کرده است و همه کشورها در حال برنامه‌ریزی هستند تا با مشکلی در بحث تامین مواد غذایی مواجه نشوند.

امیری زاده با بیان اینکه براساس صحبت‌های انجام‌شده با وزیر کشاورزی از هفته آینده بحث آزادسازی یارانه‌ها و هدفمندکردن آن‌ها اجرایی می‌شود و باید در این زمینه آمادگی لازم را داشته باشیم، عنوان کرد: تا زمان عادی شدن شرایط در این راستا باید برنامه‌ریزی داشته باشیم و شرایط را مدیریت کنیم.

وی تصریح کرد: همه تلاشمان را خواهیم کرد که با اجرایی شدن این تصمیمات در بحث قیمت و عرضه همه اقلام، بازار را کنترل کنیم و از همه دستگاه‌های اجرایی استان و همچنین صنوف و اتحادیه‌ها کمک خواهیم گرفت.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: باید برنامه‌ریزی داشته باشیم تا همه اقلام مورد نیاز مردم تامین شود و بسیار بیشتر از گذشته با یکدیگر تعامل داشته باشیم.

امیری زاده عنوان کرد: در بحث تامین آرد و گندم استان مشکل خاصی وجود ندارد و جای نگرانی نیست اما در خصوص قیمت این محصولات ستاد تنظیم بازار کشور تصمیم‌گیری خواهد کرد و با مشخص شدن قیمت‌ها بحث نظارت در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی افزود: همچنین مشکلی در بحث تامین مرغ و روغن در خوزستان وجود ندارد و در حال توزیع این محصولات و اقلام مورد نیاز مردم در بازار استان هستیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

498مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

طراحی شده توسط هاست لاین